logo - MONTEL remonty usługi malarskie, remonty biur, modernizacje wnętrz remonty poznań, wykończenia wnętrz
remonty domów poznańwykończenia wnętrz poznańukładanie płytek poznań, sufity podwieszanegaleria, remontygaleria, remontyremonty poznań

O firmie

 remonty biur poznań

Firma remontowa, wykańczanie wnętrz, prace remontowe - Poznań


Nazywam się Robert Rybarczyk i jestem właścicielem firmy Montel. Specjalizuję się w następujących usługach: prace remontowe, przebudowy, modernizacje i wykańczanie wnętrz mieszkań, domów, biur i lokali użytkowych.

Kontynuuję rodzinną tradycję solidnego poznańskiego rzemiosła i gwarantuję rzetelność, uczciwość oraz fachowe wykonanie powierzonych prac.

Na rynku usług budowlanych działam od 1990 roku. Posiadam bogate doświadczenie zdobyte przy wielu realizacjach dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Wraz z doświadczoną kadrą pracowników podejmujemy się często działań trudnych i niechętnie realizowanych przez inne firmy ze względu na wysokie wymagania inwestorów, ich skomplikowany charakter, różnorodność i trudność natury technicznej czy też udzielenie gwarancji zwłaszcza przy pracach konstrukcyjnych związanych z przebudową wnętrz i pomieszczeń oraz remontami starych mieszkań, domów i kamienic.

Wysoka jakośc usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen to cechy jakimi charakteryzuje się nasz firma remontowa. Poznań jest miastem w którym skupia się nasza działalność, jednak prace remontowe wykonujemy również w sąsiednich miejscowościach.
Jako profesjonalna firma remontowa jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Działamy zarówno na zlecenie klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Nie boimy się podejmować nawet najbardziej skomplikowanych prac, zarówno związanych z wykańczaniem wnętrz, jak i z poważną przebudową i zmianą funkcji pomieszczeń. Nasza propozycja to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą w perfekcyjny sposób wykończyć wnętrze. Poznań to główny obszar naszej działalności, lecz przyjmujemy zlecenia także od podmiotów zlokalizowanych w innych miastach.

Montel to firma remontowa z wieloletnimi tradycjami, mająca renomę solidnego i godnego zaufania przedsiębiorstwa świadczącego usługi remontowe, konserwacyjne i realizującej wykończenia wnętrz w Poznaniu i okolicach. Naszymi atutami są przede wszystkim bardzo doświadczona kadra pracownicza i szeroki wachlarz oferowanych usług - od gruntownej przebudowy pomieszczeń, poprzez układanie płytek i montaż stolarki, aż po szpachlowanie, malowanie oraz pozostałe prace remontowe i wykańczanie wnętrz. Poznańska działalność pozwoliła naszej firmie zdobyć rzeszę stałych klientów powierzających nam swoje kolejne przedsięwzięcia i zlecających usługi o charakterze konserwacyjnym.

Mamy bogate doświadczenie w remontowaniu poznańskich kamienic, starych domów i mieszkań. Naszą specjalizacją są także wykończenia wnętrz.

Wyróżnia nas dbałość o jakość świadczonych usług, a na efekty naszej pracy udzielamy klientom gwarancji. Zachęcamy do kontaktu - odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytanie, natomiast szczegóły związane z realizacją jesteśmy gotowi omówić w miejscu planowanej inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą naszej firmy.

Robert Rybarczyk


 wykończenia biur poznań
 wykończenia wnętrz poznań
remonty w poznaniu - Montel Poznań tworzenie stron www.artso.pl